Kate Muller

Kate Muller

Fofografovaní mě vždy fascinovalo. Vždy jsem si to přála umět zachytit nejen realitu, ale i prchavost nevšedního okamžiku a zrovna tak i clověka a zrcadlení jeho životních zkušeností.

Začínala jsem pomalu, od velice jednoduché kamery, jednoho objektivu, focení před úsvitem, v 5 hod. ráno, před mou denní prací jako inženýr.
Jeden verš z mé oblíbené knížky The Alchemist od Coelha zní : “When you want something, all the universe conspires in helping you to achieve it.” - "Když něco chceš, celý vesmír se spolčí aby Ti pomohl toho dosáhnout."

Fotím rada, jsem mezi lidmi a jsem šťastná, když mohu přinášet druhým radost! Myslím si, že člověk je ve svém jádru velice vnímavý a každý v sobě skrývá nějaký ten "příběh", a já se snažím to vše zachytit a převést do vzpomínek, které Vám zůstanou navždy. Až se za 10 či 20 let podíváte na své fotografie, tak Vas to musí hřát u srdíčka a vybaví se Vám spousty hezkých zážitků.

Věnuji se focení jak venku tak i v mém ateliéru, rovněž jsem schopna zrealizovat focení ve vašem nejoblíbenějším prostředí jako je Váš domov, chata, park, zahrada, les nebo i kancelář atd., kde jste nejvíce uvolněni a relaxováni. Hlavní a převážnou část věnuji focení dětí a rodin, novorozeňátek s maminkami, svateb i jiné.

K mým oblíbeným fotografům patří Yousef Karsh, který říká: " Within very man and woman a secret is hidden, and as a photographer it is my task to reveal it if I can" V každém muži/ženě tajemství je skryté, a mým úkolem, jako fotografa, je to odhalit, pokud mohu"

Vynasnažím se Vám vyjít maximálně vstříci, vytvořit příjemnou atmosféru a doufám, že focení se mnou pro Vás bude zábavné, odnesete si nejen krásné fotografie, ale i příjemný zážitek z focení.

Stránky se momentálně připravují. Prosím o nynějsí reference navštívit: https://www.facebook.com/pages/Kate-Wolf-Muller-Photography/165511951885