TĚHULKY

Těhotenství je čas vzrušení a očekávání na příchod nového člena vaší rodiny. Ráda bych chtěla zachytit tento moment vzrušení a vytvořit nezapomenutelné těhotenské portréty, které vyvolávají tento pocit očekávání na nového člena rodiny pro nadcházející roky.

Těhotenská fotografie může být zastrašující pro některé ženy a právě proto se chci pokusit svým přístupem udělat tuto fotografii těhotné ženy co nejlépe aby budoucí maminka cítila dobře a vypadala krásně. Snažím se, aby mateřské fotografie zářily radostí a láskyplným očekáváním na miminko.

RODINA

Rodinné portréty patří mezi nejcennější majetek pro miliony důvodů. Vynasnažím se ukázat jaký máte nádherný vztah v rodině a jeho hodnotu. Můj cíl je pro vás vytvořit Váš nejlepší portrét v co nejuvolnějí a přirozeně relaxované podobě. Mým záměrem je, aby Vám fotky vyprávěly příběh Vaší rodiny pro dalších mnoho let. Tyto rodinné portréty jsou obzvláště důležité, protože nové přírůstky jsou vítáni, děti vyrostou, nebo všichni jsou doma na návštěvě poté, co jsem opustili hnízdo. Rozšířené rodinné fotografie můžou být krásný způsob, jak zahrnout prarodiče, tety a strýce a další do rodinného fotoalba. Chci Vám poskytnout kvalitní rodinné fotografie a vytvořit trvalé připomenutí Vám i blízkými, se kterými sdílíte svůj život.

MIMINKA

Děti/miminka rostou tak rychle, a my víme, jak důležité je zachytit ty první vzácné měsíce a roky. Ráda fotím miminka a novorozenátka a zachycuji jakou má vaše dítě osobnost. Dětská fotografie vyžaduje speciální přístup, přátelský postoj s cílem vytvořit perfektní dětské portréty. Miluji úsměvy a chichotání dětí a ráda je zobrazuji na fotografii pro Vás a pro vzpomínku.

“Nové dítě je jako začátek všech věcí – zázrak, naděje, sen možností.” – Eda J.LeShan – “A new baby is like the beginning of all things – wonder, hope, a dream of possibilities.”

CESTOVÁNÍ

Kdo nerad cestuje? Hrozně ráda cestuji, objevuji a snažím se to vše zachytit a zdokumentovat pro mou vzpomínku a potěšení. Při fotocení na cestách člověk vidí tolik zajímavostí a různorodostí, to vše mi dodává energii, potěšení a uklidnění.

Při cestování se člověk učí, poznává nové lidi, národnosti, nové zvyky a získává větší nadhled a obzor. “Každá krajina je stav ducha” Henri Frederic Amiel

PORTRÉT

Portrét je definován jako podobenství osoby, určené převážně tváři. Fotografický portrét se rozumí kvalitní obraz, který nejen zachycuje fyzickou podobu osoby na film nebo senzor digitálního fotoaparátu, ale také něco o charakteru člověka, obvykle způsobem, který je atraktivní a příjemný. Můj přístup k portrétu je vytvoření “skutečného” obrazy, které Vás nejlépe zobrazuje kdo jste. Pro mladé studenty, poté co se vrhnou do dalšího dobrodružství, portrét zůstane jako vaše visitka, která zůstane jako “ozdoba” viset na stěně u rodičů a bude jim Vás s hrdostí připomínat.

DĚTI

Miluji fotografovat děti. Děti jsou tak vzácní a tak rychle rostou! Snažím se zachytit alespoň jeden jejich prvek, který odhaluje jejich osobnost, postoj, manýry, emoce nebo některou další a vlastnost, ktera tvoří jejich nadhernou individualitu.
“Co učíš vlastní dítě, tomu opravdu věříš” – “What you teach your own children is what you really believe in” – Cathy Warner Weatherford –